شرکت فنی مهندسی درخشش افرنگ پیشرو در ارائه سیستم های مدرن حکاکی پلاک زنی و جت پرینترهای پرتابل در ایران Derakhshesh Afrang Co. is a leading provider of modern Marking and Embossing Systems in Iran
حضور در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت
 
با افتخار اعلام مینماییم که شرکت فنی مهندسی درخشش افرنگ همچون سالهای پیش در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران که در مورخ 16 اردیبهشت ماه لغایت 19 اردیبهشت ماه 1397 در محل دایمی نمایشگاه بین الملی تهران برگزار خواهد شد، حضور خواهد داشت.
نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي برپا مي گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند.
در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران ما به معرفی خدمات و توانمندی های شرکت درخشش افرنگ، تبادل اطلاعات فنی و آشنایی صنعتگران محترم صنعت نفت، گاز و پتروشیمی نسبت به دستاوردهای نوین درخشش افرنگ خواهیم پرداخت. شرکت درخشش افرنگ در این نمایشگاه به نمایش عملی کار دستگاه های متنوع صنعتی و تولیدی خود به بازدیدکنندگان محترم و ایجاد تجربه ای منحصر به فرد از اینکه خودشان با دستگاه ها کار کنند خواهد پرداخت.
با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهایمان در صنعت ايران باشد.
جهت آگاهی از شماره سالن و غرفه ما در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران که متعاقبا اعلام خواهد شد،اخبار ما را از سایت رسمی و یا کانال تلگرام ما دنبال بفرمایید.
منتظر دیدار تک تک شما بزرگواران در این نمایشگاه هستیم.
درخشش افرنگ

 
بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی درخششش افرنگ
حضور شرکت درخشش افرنگ در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی در سال 97

برخی از مشتریان