OK

دستگاه مارک زن دستی یا جت پرینتر پرتابل مدل EBS-260

INK-JET EBS 260 HANDJET

دستگاه مارک زن دستی یا جت پرینتر پرتابل

بسیار سبک با قابلیت ارسال اطلاعات به صورت بی سیم

PORTABLE INK-JET TECHNOLOGY

LIGHTWEIGHT, COMPACT WIRELESS CODING

سیستم بسیار موفق دستگاه مارک زن دستی یا جت پرینتر پرتابل مدل EBS-250 باعث شد دستگاه مارک زن دستی یا جت پرینتر پرتابل جدید مدل EBS-260 با طراحی متفاوت و امکاناتی از قبیل افزایش تعداد نازل از 35 میلیمتر و به 56 میلیمتر در سال 2014 به بازار عرضه گردد .
نقاط بیشتر مارک زن دستی یا جت پرینتر پرتابل مدل 260 توان تا چهار خط همزمان را به تواناییهای این دستگاه اضافه نموده است که این به نوبه خود می تواند کار بر روی سطوحی مانند فلز، شیشه، فویل، کاغذ و یا بتن را افزایش دهد .
کاتریجهای جدید دستگاه مارک زن دستی یا جت پرینتر پرتابل مدل 260 که سریعتر خشک می شوند امکان چاپ بهتر را به مصرف کننده می دهد.
کارتریج جوهر بزرگ با ظرفیت حدود 200000 کاراکتر و ظرفیت 200 میلی لیتر را دارد .
موقعیت سنج لیزری تازه ساخته شده نیز تسهیل در چاپ را به مصرف کننده میدهد . با امکان موقعیت سنج لیزری که در جت پرینتر تعبیه شده و به سطح تابانده می شود به کاربر کمک می کند تا مکان دقیق پرینت پیام را به راحتی تعیین کند.
همچنین دستگاه جدید تابع بارکد 2D برای استفاده از بارکدرا نیز دارا می باشد و متن ها، لوگو و آیکون های موجود درحافظه ای 2GB که فضای بزرگ و تقریبا بی نهایت است، ذخیره میگردد .
امکان استفاده از USB و اتصال به یک شبکه WiFi باعث گردیده بروز ترین تکنولوژی دنیا امروز در دسترس شما قرار گیرد.مدل 260 سرعت کارکرد نا محدود بسته به سرعت دست
ابعاد چاپ طول نا محدود
عرض از 7 میلیمتر تا 56 میلیمتر
پایه کارتریج استونی – اتانولی – واتر بیس
رنگهای کاتریج سیاه و سفید و آبی و قرمز و زرد و نامرئی
مدت زمان نگه داشتن شارژ مستمر تا 16 ساعت
مدت زمان برای شارژ باطری

150 دقیقه

فونتها فونتهای استاندارد ویندوز و فونتهای فارسی
اتصال به کامپیوتر

به وسیله WIFI و فلش

ظرفیت کاتریج

200 میلی لیتر


قابلیت ها چاپ متن - عدد– لوگو – تاریخ – شمارنده – شکل و شماره سریال وزن

1300 گرم

وزن کل با کاتریج

1500 گرم

تعداد نازل ها

32 نازل

نرم افزار نرم افزار اختصاصی ابعاد 250x220x70mm
حافظه

2 GB

سطوح قابل چاپ چاپ بر روی همه چیز
موارد انتخابی چاپ چهار لاین همزمان
 اتصال به بارکد اسکنر
حذف نرم افزاری اینکودر
چاپ بارکد دو بعدی(دیتا ماتریکس)
قابلیت برنامه نویسی اختصاصی
قابلیت ها دارای نمایشگر لمسی و رنگی
چاپ همه چیز در همه جا
توان چاپ 360 درجه روی اجسام مدور
مقاومت جوهر در دمای بالا و رطوبت و محیطهای نا پایدار
اشکال دلخواه تا 32 پیکسل
قابل استفاده بدون نیاز به کامپیوتر
توان مصرف کاتریج به میزان دلخواه بر روی اجسام مختلف

چاپ تک خط و یا چند این دستگاه جت پرینتر پرتابل مدل EBS-260 در ارتفاع دو دهم اینچ تا دو و دودهم اینچ می تواند بر روی سطوح متخلخل و منفذ دار و یا مسطح به راحتی انجام می شود. بنابر این برای چاپ بر روی فلز، شیشه، فویل، کاغذ، سطوح راه راه و … گزینه ی بسیار مناسبی محسوب می شود.
صفحه رنگی و تاچ این دستگاه تغییر تنظیمات آن را حتی در حین کار بسیار آسان کرده است و کاربرد در حین کار می تواند پیغام هایی که چاپ می شود را ببیند و تغییر دهد. صفحه بزرگ و خوانای این دستگاه باعث می شود تا پارامترهای چاپ به راحتی در دسترس باشد و بدون وقفه در کار بهترین نتیجه ی چاپ گرفته شود.
برای سهولت در تمیز کردن دستگاه و نگهداری درست از دستگاه یک کارتریج شسشتو ارائه می شود و کمک می کند تا جوهر از درون سیستم پاک شود. ارتباط به دستگاه EBS-260
به سادگی از طریق درگاه USB و یا وای فای و بلوتوث امکان پذیر است.

برای بالا بردن کارکرد جت پرینتر خود چه نکاتی را رعایت کنیم؟

رعایت نکات زیر به بالا بردن طول عمر و کیفیت کار جت پرینتر کمک بسیاری می کند:

چاپ مداوم:

بهترین راه برای جلوگیری از خشک شدن جوهر در هد دستگاه گرفتن چاپ به صورت مداوم است. بنابراین حتی در زمانی که از دستگاه جت پرینتر در خط تولید استفاده نمی کنید برنامه ی مشخصی قرار دهید تا هر چند روز یک بار تعداد محدودی پرینت توسط دستگاه جت پرینتر گرفته شود.

استفاده از جوهر و حلال مناسب:

استفاده از جوهر غیراصل علاوه بر اینکه بر کیفیت چاپ دستگاه جت پرینتر تاثیر می گذارد به دستگاه نیز ضربه می زند. بنابراین هنگام خرید جوهر توجه کافی کنید تا جوهر خود را از مراکز معتبر تهیه کنید.

شستشوی به موقع فیلتر:

عدم شستشوی به موقع فیلتر باعث افت عملکرد دستگاه جت پرینتر می شود و همچنین احتمال آسیب به قطعات جت پرینتر را بسیار بالا می برد. بنابراین با توجه به مدل دستگاه جت پرینتر و همچنین اطلاعاتی که از فروشنده دستگاه جت پرینتر دریافت کرده اید بسیار ضروری است که فیلتر و یا فیلترهای دستگاه جت پرینتر خود را به موقع تعویض کنید.

تصاویر دستگاه جت پرینتر پرتابل مدل EBS 260


سایر محصولات شرکت درخشش افرنگ